Kabiny do ciągników rolniczych

Kabiny (T60, T30 STANDARD) do ciągników rolniczych C-360, C-360 3P, C-330


Kabiny do ciągników rolniczych URSUS

Kabiny do ciągników rolniczych URSUS

Producent oferuje kabiny ochronne do samodzielnego montażu na ciągnikach URSUS C360, C360 3P oraz C330.

Kabiny produkowane są w wersji z błotnikami lub bez błotników. Szkielet nośny kabiny jest konstrukcją spawaną z profili stalowych o odpowiednio dobranej wytrzymałości.

Płaszczyzny wewnętrzne dachu i błotników wyłożone są wygłuszającą okładziną tapicerską. W standardowym wykonaniu ramę kabiny oraz elementy mocujące lakieruje się na kolor czarny, natomiast dach i błotniki na kolor - czerwień meksykańska.

Wszystkie typy kabin posiadają uchylne dachy, lusterka boczne, uchylną tylną szybę, wycieraczkę przednią, lampkę oświetlenia wnętrza oraz wyprowadzone wszystkie przewody pod oświetlenie zewnętrzne.

Lampy oświetlenia zewnętrznego w tym halogenowe tylne producent montuje na życzenie klienta. Kabiny przeznaczone są dla ciągników używanych wyłącznie w rolnictwie.


Kabiny do ciągników rolniczych URSUS

Kabiny do ciągników rolniczych URSUS

Fotografie przedstawiają aktualnie produkowaną wersję standard kabiny T60 dla C-360 i C-360 3P ze zmienionymi błotnikami. Zrezygnowano z montowania na błotnikach fartuchów z poroflexu na rzecz pełnej zabudowy z blachy - identycznie jak w zmodernizowanej wersji T60/M.

Kabiny (T60/M ZMODERNIZOWANA) do ciągników rolniczych C-360

Kabina T60/M jest zmodernizowaną wersją kabiny T60. Istotne zmiany zostały wprowadzone w budowie i funkcjonowaniu dachu, szyb bocznych, drzwi i szyby tylnej wyposażonej teraz w wycieraczkę.

Kabina posiada wbudowane w podwyższony dach lampy halogenowe, komorę przygotowaną do zamontowania radia oraz zmienione (pełna zabudowa w metalu) błotniki. Przewietrzanie z góry odbywa się przez szyberdach a nie jak dotychczas poprzez uchylanie całego dachu.


Kabiny do ciągników rolniczych URSUS wersja zmodernizowana

Kabiny do ciągników rolniczych URSUS
wersja zmodernizowana

Fotografia przedstawia kabinę nowej generacji w pełnym wyposażeniu z kompletnym oświetleniem. W otwieranych "na błotnik" drzwiach oraz uchylnej szybie tylnej znajdują się sprężyny gazowe.

Zachowano w zmodernizowanym modelu dotychczasowe standardowe wyposażenie:

  • tapicerkę wygłuszającą w dachu i na błotnikach
  • lusterka boczne
  • wycieraczkę z przodu i lampkę oświetlenia wnętrza
  • komplet mocowań

Do indywidualnych życzeń dostosowujemy barwy kabin. Możliwe jest kompletowanie dostawy z maską silnika i błotnikami przednimi. Kabina przeznaczona jest do ciągników używanych wyłącznie w rolnictwie.


Kabina T60/M widok z przodu

Kabina T60/M widok z przodu

Szyberdach od wnętrza

Lusterka boczne dla wersji T60/M

Szyberdach od wewnątrz, widoczny panel z miejscem na radio, wyłączniki świateł halogenowych, napęd wycieraczki przód oraz lampka oświetlenia wnętrza

Kabina T60/M fragment widoku z przodu